groep karikatuur factuurwinkel

Wie zijn wij?

Wij zijn een team van ervaren ondernemers, erkende boekhouders, stagiair-boekhouders, een office-manager, een belastingconsulent, maar wij zijn ook sportliefhebbers, culinaire genieters, ouders en harde werkers. In 2004 werd het kantoor geboren en erkend door ons instituut.

Het is deze mix van diverse expertises en achtergronden die maakt dat wij u een uniek perspectief kunnen bieden in alles wat wij doen.


Eddy Valee
Zaakvoerder-vennoot
Eddy Valee factuurwinkel eddy.valee@defactuurwinkel.be

Luc Stijven
Zaakvoerder-vennoot
Luc Stijven factuurwinkel luc.stijven@defactuurwinkel.be

Timmy Lemmens
Zaakvoerder-vennoot
Timmy Lemmens factuurwinkel timmy.lemmens@defactuurwinkel.be

Rosalia Cusumano
Klantenadviseur
Rosalia Cusumano factuurwinkel rosalia.cusumano@defactuurwinkel.be

Wouter Markovics
Klantenadviseur
Wouter Markovics factuurwinkel wouter.markovics@defactuurwinkel.be

Fabrizio Panto'
Klantenadviseur
Fabrizio Panto factuurwinkel fabrizio.panto@defactuurwinkel.be

Patrizia Danisi
Klantenadviseur
Patrizia Danisi factuurwinkel patrizia.danisi@defactuurwinkel.be

Jill Emmers
Office-manager
Jill Emmers factuurwinkel jill.emmers@defactuurwinkel.be


Onze waarden

4 drijfveren zijn de fundamenten van onze dienstverlening

Betrokkenheid

Een nauwe klantenrelatie is cruciaal, vandaar regelmatig face-to-face gesprekken met u als klant. Hetzelfde geldt voor de kruisbestuiving tussen uw bankier, uw notaris, uw verzekeringsmakelaar en de factuurwinkel.
Een extra bewijs van onze betrokkenheid zijn onze medewerkers die al jaren voor ons werken. Deze loyaliteit typeert ons team en ons kantoor.


 

 

Arbeidsvreugde

Onze medewerkers die tevens klantenadviseurs zijn, leveren enkel topkwaliteit wanneer zij zich goed voelen in hun job. Dat hangt niet alleen af van de jobinhoud, maar ook van de arbeidsomstandigheden. Daarom overleggen wij regelmatig met onze medewerkers over hun positie binnen onze onderneming.


Sociaal engagement en eerlijkheid

Wij zijn met velen op de wereld. Daarom voelen wij ons medeverantwoordelijk voor onze omgeving en schenken regelmatig bijdragen aan goede doelen.

Wij garanderen steeds een correcte prijszetting zonder verassingen, met een vaste maandbijdrage voor uw gekozen dienstverlening. U heeft steeds recht op eerlijk en onafhankelijk advies.

Een vliegende start is de snelste weg naar succes, daarom geven wij starters een duwtje in de rug met onze gratis adviescheques ter waarde van €160,00.
Tenslotte kunnen elk jaar studenten proeven van de werkvloer, met een stageplaats in ons kantoor.


Dynamiek en Snelheid

Wij verwerken en optimaliseren wat er gisteren is gebeurd en zetten uw resultaten in een breder perspectief om zo de juiste keuzes te maken niet alleen voor vandaag maar ook voor morgen.

Verder gaan dan enkel de cijfers is onze missie.

Een boekhouder die achter de feiten aanloopt en u pas informeert wanneer het te laat is, daar hebt u geen boodschap aan.

Daarom is het onze doelstelling om u realistische prognoses en proactief advies te bieden. Denk aan budgetteringen, meerjarenplannen, rapporten over marktevoluties, enzovoort. U onderneemt, wij doen de rest.


Waarom kiezen klanten voor ons?

Ondernemende mensen staat nooit lang stil vandaag, ze zijn altijd op weg naar morgen. Bij ons vinden ze een vertrouwde compagnon de route die hen vanuit een geïntegreerde aanpak op elk moment de gepaste oplossing aanreikt.

Onze klanten kiezen voor ons omdat ze weten dat wij als dienstverlener hun opzoeken en hun recht in de ogen kijken. Wij zijn gegroeid van een traditioneel kantoor naar een digitaal kantoor voor ondernemers, vrije beroepers en zelfstandigen die meer zoeken dan wat een traditionele boekhouder te bieden heeft.

Een kort overzicht van de reacties van onze klanten:
• “Proactieve aanpak”
• “Respectvol omgaan met mensen”
• “Vertaling van moeilijke materie in mensentaal”
• “Tijd maken voor het beantwoorden van vragen”
• “Geen structuur met partners, managers, ...”
• “Geen lange wachttijden voor een afspraak”
• “Vaste en ervaren klantenadviseurs”
• “Altijd up-to-date cijfers”
• “Er komt altijd een oplossing uit de bus”
• “Steeds gericht op de toekomst, niet op het verleden”




De Factuurwinkel in cijfers

• Meer dan 400 klanten
• Meer dan 2.600 tijdig ingediende belastingaangiften per jaar
• Meer dan 1.000 overleguren met klanten per jaar
• 64 % van de werktijd besteed aan rapportering en klantenbegeleiding
• Gemiddelde responstijd van e-mails: 18 uur
• Gemiddelde verwerkingstijd van een btw-aangifte: minder dan 4 dagen
• Meer dan 110 jaar ervaring binnen het team
• Jaarlijks opleidingsbudget van meer dan € 8.000,00
• 55% van onze klanten zijn vennootschappen, 45% zijn eenmanszaken